Prof. MUDr. Miloš Táborský, CSc., FESC, MBA

kardiolog, internista

Poliklinika KARTOUZSKÁ
Kontakty

Pavilon JIH

Kartouzská 3274/10 – 1.patro

150 00 Praha 5

Tel.:  273 038 033

e-mail: milos.taborsky@heartsolution.cz

http://www.heartsolution.cz

Sestra

Jana Rybová
tel.: +420 273 038 031
mail: jana.rybova@heartsolution.cz

Provozovatel

Heart Solution s.r.o.

Ordinační hodiny
Pondělízavřeno
Úterýzavřeno
Středa13,00 - 18,00
Čtvrtekzavřeno
Pátekzavřeno
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno
Tisknout stránku
V této ordinaci se poskytuje a léčí

Heart Solution s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, které se věnuje systematické péči o nemocné od úrovně všeobecného praktického lékařství přes vnitřní lékařství až po kardiologii. Tyto obory spojuje moderní koncept individuální péče o pacienta za využití inovativních telemedicínských postupů. Nabízíme komplexní servis pro pacienty smluvních zdravotních pojišťoven, závodní péči, komerční vyšetření za úhradu a dále privátní péči pro zahraniční klientelu.

Kromě kompletních standardních vyšetřovacích metodik vnitřního lékařství a kardiologie je naší specialitou specifická péče o nemocné s vysokým krevním tlakem, srdečním selháním, poruchami srdečního rytmu, kardiostimulátory a implantabilními kardiovertery-defibrilátory. Věnujeme se i preventivní péči a stanovení individuálního rizika rozvoje srdečně-cévních onemocnění.

 

Více informací
Máme smluvní vztah s těmito pojišťovnami: 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky (VZP) 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky (VoZP) 205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) 207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) 209 Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ) 211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky (ZPMV) 213 Revírní bratrská pokladna (RBP)